Serwis Komputerowy Wołomin - Proinfo SC

Sklep komputerowy Wołomin

PROINFO S.C to profesjonalny sklep komputerowy z wieloletnim doświadczeniem w branży komputerowej. Świadczymy usługi związane z naprawą oraz sprzedażą sprzętów komputerowych. W swoim asortymencie posiadamy komputery i laptopy oraz podzespoły wiodących marek na rynku. W naszym sklepie mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Na każdy z naszych produktów dostają Państwo gwarancję.

Nasza firma po za sklepem komputerowym zajmuję się również obsługą informatyczna dużych firm oraz serwisem komputerowym. Posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów wszystko za sprawą indywidualnego podejścia do każdego klienta oraz jakości świadczonych przez nas usług.

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.

Gwarancja

Na każdą naszą naprawę udzielamy Państwu gwarancję.

Szybka naprawa

Dzięki temu że posiadamy części do wszystkich modelów laptopów naprawa trwa bardzo krótko.

Dojazd do klienta

Uszkodzony sprzęt możemy odebrać lub wycenić na miejscu, po wycenie ustalamy opłacalność naprawy.

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO KONTAKTU

TELEFONICZNEGO LUB PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY NA STRONIE

Dodatkowe usługi informatyczne

W naszym sklepie komputerowym znajdą Państwo sprzęty najlepszych marek na rynku między innymi: Dell, Acer, HP, Asus, Lenovo, Toshiba, Sony Vaio, Apple, MSI, Razer, Microsoft, Huawei, SteelSeries, bloody, GeForce, intel, Amd oraz wiele innych. Dodatkowo w naszym sklepie mogą Państwo zakupić również oprogramowania systemowe i skorzystać z serwisu komputerowego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu nasi pracownicy doskonale dobiorą produkt do Państwa potrzeb. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów przygotowaliśmy również usługę składania komputerów stacjonarnych z przygotowanych podzespołów przez klienta lub kupionych w naszym sklepie. Nasza firma oferuje również: instalacje systemu windows na nowo zakupionym sprzęcie, serwis laptopów, serwis komputerów oraz wiele innych usług związanych z sprzętem komputerowym.

POPULARNE USŁUGI:

Naprawa systemów Windows

Naprawa systemów Linux

Instalacja systemów operacyjnych

Formatowanie systemów Windows

Odzyskiwanie danychz dysków i pamięci

Odwirusowywanie systemu Windows

Odwirusowywanie systemu Linux

Naprawa oprogramowania komputerowego

Naprawa komputerów PC oraz Laptopów

Usługi informatyczne Wilanów

To tylko kilka wybranych usług, które oferuje nasza firma. Napisz lub zadzwoń do nas, a na pewno naszemu pracownikowi uda Ci się pomóc lub doradzić. Wszystkie nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie. Nasze naprawy wykonujemy w ekspresowym tempie zachowując przy tym staranność wykonywanej pracy, dzięki czemu będziesz się mógł cieszyć swoim naprawionym sprzętem jak najszybciej to tylko możliwe.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania pomocy lub skorzystania z naszych usług. Dane kontaktowe oraz formularz kontaktowy znajdą Państwo w zakładce kontakt na naszej stronie www.