Naprawa dysków twardych - Proinfo SC

Odzyskiwanie danych

Jeżeli dysk zaczyna głośno pracować, komputer bardzo spowolnił, lub wyłącza się z tzw. niebieskim ekranem nie zwlekaj, bo Twoje dane mogą być zagrożone!

Im wcześniej zareagujesz, tym mniejsze koszty poniesiesz.

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO KONTAKTU

TELEFONICZNEGO LUB PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY NA STRONIE

Przypadkowa utrata ważnych plików może być bolesnym doświadczeniem – czasami to kwestia bezpowrotnego stracenia osobistych pamiątek, innym razem materiałów niezbędnych do pracy. Na szczęście w wielu przypadkach utracone dane można jeszcze odzyskać, a szczególnie wówczas, gdy działania te zleci się profesjonalistom. Firma Proinfo s.c. specjalizuje się w serwisowaniu komputerów, a także w odzyskiwaniu danych. Zajmujemy się tym już od ponad 20 lat!

Odzyskaj utracone dane – odwiedź serwis komputerowy Wołomin

Serwis komputerowy Wołomin prowadzony przez firmę Proinfo s.c. specjalizuje się nie tylko w naprawie komputerów, ale też w odzyskiwaniu utraconych danych. Jeśli pliki, które zostały skasowane lub są uszkodzone, mają dla Ciebie duże znaczenie i są niezbędne do pracy lub stanowią ważną pamiątkę, nie zwlekaj – odwiedź nasz serwis.

Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie w odzyskiwaniu danych i pomagają odzyskiwać dane osobiste, jak i biznesowe. Jeśli tylko będzie to technicznie możliwe, pomożemy również Tobie. Nasza oferta jest kompleksowa i dlatego możesz liczyć również na wiele innych działań, jak choćby przegląd Twojego komputera, wymiana dysku i naprawa oprogramowania, by podobna sytuacja już nigdy Ci się nie przydarzyła.

Informatyk Wołomin potrzebny od zaraz? Zadzwoń do nas!

Nasza oferta obejmuje nie tylko odzyskiwanie danych, ale też wszelkie usługi typowo informatyczne. Jeśli masz jakikolwiek problem techniczny, sprzętowy lub związany z oprogramowaniem swojego komputera, nasi specjaliści chętnie pomogą. Komputer do naprawy możesz przywieźć samodzielnie do naszego serwisu albo umówić się na przyjazd serwisanta pod wskazany adres – dokona on wstępnej kalkulacji i w razie potrzeby zabierze urządzenie ze sobą do naprawy.

Serwisowaniem komputerów i odzyskiwaniem danych zajmujemy się pod ponad 20 lat. Posiadamy dostępne od ręki części do urządzeń wiodących producentów. Wszelkie naprawy realizujemy sprawnie i w rozsądnej cenie, a na nasze prace udzielamy stosownej gwarancji

 

Serwis komputerowy Proinfo s.c. specjalizuje się w naprawie komputerów, ale też w ich sprzedaży, w pracach związanych z odzyskiwaniem danych i w wielu innych działaniach. Nasza oferta jest kompleksowa, dzięki czemu możesz liczyć na fachowe i pełne załatwienie sprawy z niedziałającym sprzętem lub oprogramowaniem.

Zajmujemy się zarówno prostymi naprawami, jak choćby wymiana dysku lub gniazda zasilania w laptopie, ale podejmujemy się również prac o wiele bardziej skomplikowanych i wymagających największej precyzji. Nasi pracownicy każdego dnia naprawiają, składają i serwisują kolejne urządzenia topowych marek, jak Dell, Asus, Acer, MSI i wielu innych firm. Zajmujemy się odzyskiwaniem danych, naprawą oprogramowania, instalowaniem systemów i wieloma innymi działaniami, dzięki którym nasi klienci mogą cieszyć się sprawnymi komputerami.

Jeśli na powyższej liście najczęściej wybieranych usług nie znajduje się ta, z której chcesz skorzystać, nic straconego! To tylko wycinek naszej pełnej oferty. Skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły i oddać swój komputer w dobre ręce.