Serwis Komputerowy Wołomin - Proinfo SC

Odzyskiwanie danych Wołomin

Serwis komputerowy Proinfo s.c. specjalizuje się w odzyskiwaniu danych z różnorodnych nośników pamięci. Możesz liczyć na naszą pomoc w odzyskaniu danych z dysku HDD, karty pamięci, smartfona, pendrive`a, dyktafonu i wielu innych nośników. Nasze wieloletnie doświadczenie, fachowy sprzęt i oprogramowanie pozwalają nam na odzyskiwanie danych z nośników uszkodzonych, wadliwie działających lub w sytuacji, gdy dane zostały przypadkowo skasowane. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, jak cenne mogą być zarówno dane osobiste, jak i firmowe i dlatego dokładamy wszelkich starań, by odzyskać je dla naszych klientów bezzwłocznie.

Nasz serwis komputerowy Wołomin działa już od ponad 20 lat. Przez cały okres działalności doskonaliliśmy swe kompetencje, rozwijaliśmy ofertę i dostępne narzędzia. Dziś oferujemy swym klientom indywidualnym i biznesowym nie tylko odzyskiwanie danych, ale też naprawę komputerów i laptopów, usługi informatyczne, przeglądy sprzętu komputerowego i wiele innych. Zapraszamy do kontaktu z nami w każdej sytuacji awaryjnej, a szczególnie wówczas, gdy problemem są utracone dane.

Gwarancja

Na każdą naszą naprawę udzielamy Państwu gwarancję.

Szybka naprawa

Dzięki temu że posiadamy części do wszystkich modelów laptopów naprawa trwa bardzo krótko.

Dojazd do klienta

Uszkodzony sprzęt możemy odebrać lub wycenić na miejscu, po wycenie ustalamy opłacalność naprawy.

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO KONTAKTU

TELEFONICZNEGO LUB PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY NA STRONIE

Serwis i sklep komputerowy Wołomin

Nasza oferta jest kompleksowa i dopasowana do bieżących potrzeb naszych klientów. Naszą specjalnością jest nie tylko odzyskiwanie danych, ale też naprawa komputerów i laptopów, a także ich składanie, konfigurowanie i sprzedaż. Zajmujemy się urządzeniami wszelkich marek, jak choćby Dell, Samsung, Acer, Asus, Apple, Sony Viao, MSI i wielu innych firm. Posiadamy na stanie części wymienne do najczęściej naprawianych urządzeń, dzięki czemu czas ich naprawy jest skrócony do minimum. Nasi klienci mogą liczyć zarówno na obsługę w naszym punkcie serwisowym, jak i na to, że nasz specjalista dojedzie pod wskazany adres i na miejscu dokona wstępnej wyceny naprawy urządzenia. Nasi klienci samodzielnie podejmują decyzję o tym, czy naprawa będzie dla nich opłacalna – doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że czasami odzyskiwanie danych to kwestia priorytetowa z uwagi na ich wartość sentymentalną lub biznesową.

Odzyskiwanie danych to tylko jedna z wielu usług, jakie wykonujemy. Bardzo często mamy do czynienia również z zalaniem laptopa, uszkodzoną matrycą, awarią zasilania, przegrzewaniem się komputera lub laptopa, z uszkodzeniami gniazd zasilania i USB, z zawirusowaniem sprzętu i wieloma innymi typowymi sytuacjami. Mimo to zajmujemy się również pracami nietypowymi i najbardziej skomplikowanymi, jak naprawa płyty głównej. Dysponujemy odpowiednim doświadczeniem i sprzętem, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług.

Dlaczego warto powierzyć nam odzyskiwanie danych i inne prace serwisowe?

Serwis komputerowy Wołomin to punkt prowadzony już od lat i zatrudniający wyłącznie wykwalifikowaną kadrę specjalistów. Nasza oferta jest kompleksowa i dostosowana do realnych potrzeb klientów. Na tle konkurencji wyróżnia nas:

• Ponad 20 lat doświadczenia w pracach serwisowych, informatycznych i przy odzyskiwaniu danych.

• Własne punkty serwisowe w Wołominie i Warszawie.

• Dojazd do klientów.

• Szybka wycena opłacalności naprawy lub odzyskiwania danych.

• Krótkie terminy realizacji usług, które są możliwe dzięki temu, że posiadamy w swym serwisie części do urządzeń wiodących marek.

• Kompleksowa oferta obejmująca nie tylko odzyskiwanie danych, ale też wszelkie prace serwisowe i informatyczne, a także sprzedaż komputerów i laptopów.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego serwisu lub do kontaktu telefonicznego!