Serwis Komputerowy Wołomin - Proinfo SC

Serwis komputerowy Warszawa

Utrata danych, problemy systemowe lub awaria podzespołów – to sytuacje, które mogą przydarzyć się każdemu, a wówczas warto odwiedzić sprawdzony serwis komputerowy. Warszawa to duże miasto, w którym nie brak punktów serwisowych, ale nie każdy zapewni równie profesjonalną obsługę i szybką pomoc, co serwis komputerowy Proinfo s.c. Nasza firma działa w tej branży już od ponad 20 lat i specjalizuje się właśnie w naprawie komputerów i laptopów, w ich składaniu, serwisowaniu, a także w naprawie kas fiskalnych. Podejmujemy się naprawy dysków twardych, odzyskujemy dane, reperujemy urządzenia peryferyjne i drukarki. Nasza oferta jest kompleksowa i dopasowana do realnych potrzeb klientów.

Serwis komputerowy Proinfo s.c. kieruje swą ofertę zarówno do firm, jak i do klientów indywidualnych. Oferujemy wsparcie w codziennych problemach z komputerami i kasami fiskalnymi, jak i w poważniejszych awariach. Dojeżdżamy do klientów oraz obsługujemy ich w naszym punkcie serwisowym.

Gwarancja

Na każdą naszą naprawę udzielamy Państwu gwarancję.

Szybka naprawa

Dzięki temu że posiadamy części do wszystkich modelów laptopów naprawa trwa bardzo krótko.

Dojazd do klienta

Uszkodzony sprzęt możemy odebrać lub wycenić na miejscu, po wycenie ustalamy opłacalność naprawy.

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO KONTAKTU

TELEFONICZNEGO LUB PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY NA STRONIE

Szybka i skuteczna naprawa komputerów Warszawa

Serwis komputerowy Proinfo s.c. z Warszawy świadczy kompleksowe usługi związane z naprawą komputerów i laptopów, podzespołów, urządzeń peryferyjnych, a także kas fiskalnych. Naszą specjalnością jest również odzyskiwanie danych, naprawa systemów, oprogramowania i wiele innych usług informatycznych. Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w wymienionych działaniach. Nasi pracownicy na bieżąco poszerzają swe kompetencje i umiejętności. Pracujemy z wykorzystaniem najlepszych urządzeń, akcesoriów i oprogramowania – naprawa komputerów to nasza codzienność. Na miejscu posiadamy części do urządzeń wiodących marek, jak Samsung, Dell, Acer, HP, Asus, Lenovo, Apple i wielu innych, dzięki czemu nasz serwis komputerów działa tak sprawnie i bez zwłoki.

POPULARNE USŁUGI:

Naprawa płyt głównych

Naprawa USB w płycie głównej

Naprawa układów KBC

Naprawa kart graficznych na płycie głównej

Wymiana i naprawa gniazda zasilania

Wymiana i naprawa gniazda jack

Modernizacja laptopa o dysk SSD

Naprawa dysków twardych

Odzyskiwania danych z dysków

Wymiana pasty w laptopie

Czyszczenie i odwirusowanie laptopa

Naprawiamy oraz wymieniamy napędy optyczne

Być może zastanawiasz się, czy warto powierzyć naprawę komputera, laptopa lub kasy fiskalnej w ręce naszych serwisantów. Poznaj najważniejsze informacje o naszym serwisie, by przekonać się, że to miejsce, które warto odwiedzić:

Naprawiamy komputery i laptopy już od ponad 20 lat. Posiadamy własne punkty serwisowe w Warszawie i Wołominie, a w nich części do urządzeń wiodących marek – dzięki temu naprawa komputerów trwa krótko.

Dojeżdżamy do klienta, jeśli jest takie życzenie i potrzeba.

Wykonujemy wszelkie prace serwisowe od najprostszych i rutynowych przeglądów, poprzez naprawę najczęstszych awarii aż po prace najbardziej skomplikowane. Bez względu na to, czy potrzebujesz tylko wymienić uszkodzone gniazdo zasilania, czy też odzyskać dane z uszkodzonego dysku, zajmiemy się tym.

Znamy się nie tylko na pracach serwisowych, ale i na działaniach informatycznych. Zawirusowany laptop, wadliwe oprogramowanie lub problem systemowy to dla nas codzienność. Pomożemy w każdej z tych sytuacji, a także w wielu innych.

Powierzony nam sprzęt komputerowy naprawiamy w naszych serwisach, dzięki czemu nie zajmuje to wiele czasu. Nasi klienci doceniają fakt, że urządzenia są przywracane do sprawności w tak krótkim terminie. Podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych działań, jak naprawa płyty głównej w laptopie albo naprawa kart graficznych w laptopie. Wykonujemy również prace mniej zaawansowane, ale nie mniej potrzebne, jak aktualizacja BIOS, wymiana układu KBC, wymiana gniazda ładowania, wymiana portów USB i Jack i wiele innych. Nasza oferta jest kompleksowa i dopasowana do realnych potrzeb naszych klientów. Zachęcamy do nawiązania kontaktu i do skorzystania z naszych usług.