Serwis Komputerowy Wołomin - Proinfo SC

Informatyk Wołomin

Serwis komputerowy Proinfo S.C. oferuje wszystkim swoim Klientom najwyższe jakości usługi informatyczne w Wołominie i Warszawie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży oraz specjalistyczny sprzęt, który pozwala nam na szybkie i sprawne usunięcie wszelkiego rodzaju usterek komputerowych jak i również rozwiązań informatycznych. Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, które potrzebują pomocy informatycznej z systemem operacyjnym lub zainstalowanymi programami, jak i również z małymi i dużymi firmami, które potrzebują specjalistycznej opieki informatycznej.

Nasza firma oferuje wszelkiego rodzaju usługi informatyczne w Wołominie, współpracujemy z dziesiątkami Klientów każdego dnia, a nasze pozytywne opinie podkreślają profesjonalny charakter naszej firmy. Jeżeli szukają Państwo wsparcia profesjonalnego informatyka w Wołominie to serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy.

Gwarancja

Na każdą naszą naprawę udzielamy Państwu gwarancję.

Szybka naprawa

Dzięki temu że posiadamy części do wszystkich modelów laptopów naprawa trwa bardzo krótko.

Dojazd do klienta

Uszkodzony sprzęt możemy odebrać lub wycenić na miejscu, po wycenie ustalamy opłacalność naprawy.

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO KONTAKTU

TELEFONICZNEGO LUB PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY NA STRONIE

Dodatkowe usługi informatyczne

Nasz serwis komputerowy Proinfo S.C. oferuje wszystkim Klientom nie tylko profesjonalne usługi informatyczne w zakresie oprogramowania komputerowego, ale również specjalizujemy się w naprawach sprzętu hardwarowego. Naprawiamy między innymi produkty znanych i cenionych marek na całym świecie takich jak: Dell, Acer, HP, Asus, Lenovo, Toshiba, Sony Vaio, Apple, MSI, Razer, Microsoft,  Huawei oraz wiele innych. Dzięki wieloletniemu ponad 20 letniemu doświadczeniu oraz stale rozwijającym się pracownikom nasza firma oferuje szybkie i sprawne usuwanie usterek komputerowych oraz błędów w oprogramowaniu dzięki czemu nie musza Państwo martwić się o brak swojego urządzenia przez dłuższy okres czasu.

POPULARNE USŁUGI:

Naprawa systemów Windows

Naprawa systemów iOS

Naprawa systemów Linux

Instalacja systemów operacyjnych

Formatowanie systemów Windows

Odzyskiwanie danychz dysków i pamięci

Odwirowywanie systemu Windows

Odwirowywanie systemu Linux

Odwirowywanie systemu iOS

Naprawa oprogramowania komputerowego

Naprawa komputerów PC oraz Laptopów

Usługi informatyczne Wilanów

Jeżeli nie znajdują Państwo wybranej usługi na naszej liście to serdecznie zapraszamy do kontaktu, oferujemy szeroki wachlarz usług niestandardowych usług informatycznych w Warszawie, który realizujemy każdego dnia dla naszych Klientów. Wszystkie naprawy i usługi wykonujemy w najszybszym możliwym terminie, jeżeli proces jest bardziej złożony informujemy Klienta o przybliżonym czasie realizacji. Pracujemy z wszystkimi znanymi systemami operacyjnymi i programami dostępnymi na rynku dlatego nasz serwis oferuje kompleksowe i ekspresowe usługi w okolicy.

Informatyk Wołomin potrzebny od zaraz?  Zadzwoń do nas lub napisz!