Serwis Komputerowy Wołomin - Proinfo SC

Serwis laptopów Wołomin

Jesteśmy serwisem laptopów z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się kompleksową naprawą laptopów. Firma Proinfo s.c. składa się z wykfalifikowanych pracowników, którzy znają się na swojej pracy. Oferujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie potrafimy kompleksowo naprawić każdy laptop, zajmujemy się usterkami mechanicznymi jak i również systemowymi.

Nasz serwis laptopów znany jest z jakości wykonywanych usług. Nieustannie rozwijamy nasze umiejętności i doszkalamy pracowników, aby być na bieżąco z nowinkami technicznymi. Oferujemy Państwu gwarancję zadowolenia nie uwierzycie że wasz laptop może działać tak sprawnie. Naszą ofertę kierujemy do osób indywidualnych jak i również dużych firm.

Gwarancja

Na każdą naszą naprawę udzielamy Państwu gwarancję.

Szybka naprawa

Dzięki temu że posiadamy części do wszystkich modelów laptopów naprawa trwa bardzo krótko.

Dojazd do klienta

Uszkodzony sprzęt możemy odebrać lub wycenić na miejscu, po wycenie ustalamy opłacalność naprawy.

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO KONTAKTU

TELEFONICZNEGO LUB PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY NA STRONIE

NAPRAWA LAPTOPÓW

Serwis laptopów Proinfo s.c posiada szeroką ofertę związaną z naprawą laptopów. Posiadamy wszystkie potrzebne części dlatego jesteśmy w stanie bardzo szybko wykonać naprawę laptopów wszystkich znanych marek na przykład takich jak: Samsung, Dell, Acer, HP, Asus, Lenovo, Thosiba, Sony Vaio, Apple i wiele wiele innych. Klienci, którzy korzystali z naszych usług wiedzą, że nigdy się nie poddajemy zawsze działamy tak, aby udało nam się naprawić zepsuty laptop. Nasz serwis działa na rynku od ponad 20 lat przez cały ten czas doskonaliliśmy swoje umiejętności oraz jakość obsługi klienta tak by sprostać Państwa wymaganiom. W naszej ofercie znajduje się również naprawa płyt głównych. Jest to najważniejsza część laptopa do naprawy, której potrzeba dużej wiedzy i doświadczenia. Nasz serwis wykonuje naprawy płyt głównych laptopów od wielu lat, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się nawet najcięższych przypadków, aby uratować Państwa sprzęt.

POPULARNE USŁUGI:

Naprawa płyt głównych

Naprawa USB w płycie głównej

Naprawa układów KBC

Naprawa kart graficznych na płycie głównej

Wymiana i naprawa gniazda zasilania

Wymiana i naprawa gniazda jack

Modernizacja laptopa o dysk SSD

Naprawa dysków twardych

Odzyskiwania danych z dysków

Wymiana pasty w laptopie

Czyszczenie i odwirusowanie laptopa

Naprawiamy oraz wymieniamy napędy optyczne

Do najczęstszych usterek laptopa można zaliczyć: niedziałające gniazdo usb, problem z załadowaniem się systemu, uszkodzenie matrycy, uszkodzenie taśmy matrycy, padnięty dysk, zepsute gniazdo zasilania, przegrzewanie się, zalanie laptopa. Dlaczego warto wybrać właśnie naszą firmę do poradzenia sobie z zepsutym laptopem ? Naprawy przeprowadzamy kompleksowo dzięki nam załatwisz wszystko w jednym miejscu. Posiadamy wszystkie potrzebne części do naprawy każdego modelu laptopa co pomaga nam wykonywać serwis laptopów w szybkim czasie. Na każdą z naszych napraw udzielamy Państwu gwarancji. Dodatkowo wychodząc na przeciw wymaganiom naszych klientów oferujemy również dojazd po uszkodzony sprzęt gdzie możemy wycenić koszt naprawy na miejscu. Każde serwisowanie laptopa poprzedzamy wcześniej ekspertyzą techniczną, która pozwala nam ocenić opłacalność naprawy.