Serwis Komputerowy Wołomin - Proinfo SC

Serwis laptopów Wołomin

Awaria laptopa może przydarzyć się każdemu i to w najmniej odpowiednim momencie. Samodzielna naprawa urządzenia tego typu jest jednak dość skomplikowana. By nie ryzykować dalszych uszkodzeń i utraty danych, lepiej odwiedzić pogotowie komputerowe Wołomin. Nasz serwis zajmie się kompleksowym przeglądem oraz naprawą istniejących usterek. Pracownicy serwisu laptopów Proinfo s. c. to wykwalifikowana kadra, która nie tylko bezbłędnie zdiagnozuje przyczynę kłopotu z urządzeniem, ale również zajmie się jej usunięciem.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, które potrzebują pomocy w naprawie laptopów prywatnych, jak również do firm i instytucji, które na niesprawnych urządzeniach przechowują kluczowe dane dla swej działalności. Zajmujemy się usuwaniem usterek mechanicznych, rozwiązujemy problemy systemowe, wykonujemy przeglądy urządzeń, odzyskujemy utracone dane. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty – nasz serwis laptopów mieści się przy ulicy Warszawskiej 9 lok. 5 w Wołominie.

Gwarancja

Na każdą naszą naprawę udzielamy Państwu gwarancję.

Szybka naprawa

Dzięki temu że posiadamy części do wszystkich modelów laptopów naprawa trwa bardzo krótko.

Dojazd do klienta

Uszkodzony sprzęt możemy odebrać lub wycenić na miejscu, po wycenie ustalamy opłacalność naprawy.

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO KONTAKTU

TELEFONICZNEGO LUB PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY NA STRONIE

SPRAWNA I SZYBKA NAPRAWA LAPTOPÓW WOŁOMIN

W Wołominie nie brakuje serwisów komputerowych, które zajmują się również laptopami, ale nie każdy z nich może zaoferować tak kompleksowe działania, jak nasza firma. Ponieważ serwisowanie komputerów przenośnych jest naszą specjalnością, posiadamy na miejscu wszelkie najważniejsze części wymienne i to do urządzeń większości producentów. Bez względu na to, czy Twój laptop to sprzęt marki Lenovo, Asus, Acer, Dell, HP, Sony Vaio, Apple czy też zupełnie innej firmy, serwis komputerowy Wołomin Proinfo s.c. zapewni jego szybką i sprawną naprawę.

POPULARNE USŁUGI:

Naprawa płyt głównych

Naprawa USB w płycie głównej

Naprawa układów KBC

Naprawa kart graficznych na płycie głównej

Wymiana i naprawa gniazda zasilania

Wymiana i naprawa gniazda jack

Modernizacja laptopa na dysk SSD

Naprawa dysków twardych

Odzyskiwania danych z dysków

Wymiana pasty oraz termopadów w laptopie

Czyszczenie i odwirusowanie laptopa

Naprawiamy brak ładowania Dell, Lenovo, HP, Asus

Laptop może być narzędziem do pracy, rekreacji i nauki. Nic dziwnego, że jego awaria budzi duże obawy i chęć jak najszybszego uporania się z tym kłopotem. Zanim jednak oddasz ten sprzęt w ręce serwisanta, upewnij się, że to osoba z odpowiednim doświadczeniem.

Nasza firma działa w tej branży już od 20 lat. Przez cały ten okres czasu doskonalimy nasze umiejętności, pracujemy na coraz to nowszych urządzeniach i akcesoriach, a także staramy się nieustannie podnosić jakość obsługi klienta w naszym serwisie. Możemy zająć się nie tylko drobnymi naprawami, jak popsute gniazdo USB, ale też pracami, które wymagają największej precyzji i umiejętności – na przykład naprawą płyty głównej w laptopie. W naszym serwisie laptopów pracują wyłącznie doświadczeni serwisanci, którzy poradzą sobie z każdą usterką.

Jakie usterki usunie serwis komputerowy Wołomin?

W Twoim laptopie nie działa gniazdo USB, występuje problem z załadowaniem się systemu albo doszło do uszkodzenia matrycy? Bez obaw – nasz serwis laptopów zajmie się każdą z tych usterek, a także wieloma innymi. Naprawiamy lub wymieniamy taśmy matrycy, zajmujemy się naprawą lub wymianą awaryjnych dysków, dokonujemy wymiany gniazd zasilania, naprawiamy urządzenia po zalaniu i badamy przyczyny ich nadmiernego nagrzewania się. Jeśli zechcesz, możesz zlecić nam rutynowy przegląd urządzenia, jego czyszczenie z kurzu i konserwację. Na każdą z prac udzielamy gwarancji, a przed przystąpieniem do naprawy, wykonujemy ekspertyzę i dokładną kalkulację.