Serwis Komputerowy Wołomin - Proinfo SC

Naprawa laptopów Wołomin

Proinfo s.c to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem, która zajmuje się naprawą laptopów. Nasza firma  kompleksowo wykonuje naprawy laptopów, zajmujemy się usterkami mechanicznymi oraz systemowymi . Posiadamy u siebie w magazynie wszystkie potrzebne do tego części, dzięki czemu wszystkie usterki naprawiamy w ekspresowym tempie. Serwis laptopów Proinfo s.c oferuje Państwu usługi na najwyższym poziomie, cały czas rozwijając swoje umiejętności i doszkalając pracowników.

Nasz serwis komputerowy cieszy się nienaganną opinią wśród naszych klientów. Stawiamy na jakość wykonywania naszych usług oferując Państwu gwarancje po naprawie laptopa. Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z nami, oferujemy możliwość dojazdu i wyceny naprawy laptopa na miejscu.

Gwarancja

Na każdą naszą naprawę udzielamy Państwu gwarancję.

Szybka naprawa

Dzięki temu że posiadamy części do wszystkich modelów laptopów naprawa trwa bardzo krótko.

Dojazd do klienta

Uszkodzony sprzęt możemy odebrać lub wycenić na miejscu, po wycenie ustalamy opłacalność naprawy.

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO KONTAKTU

TELEFONICZNEGO LUB PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY NA STRONIE

dodatkowe usługi

Oferujemy państwu naprawę laptopów wszystkich znanych marek takich jak: Samsung, Dell, Acer, HP, Asus, Lenovo, Thosiba, Sony Vaio, Apple, MSI, Razer, Microsoft jak i również tych mniej znanych. Jesteśmy w stanie naprawić każdy sprzęt oraz każdy rodzaj usterki, aby zaoszczędzić Państwa pieniądze i czas już na początku wykonujemy analizę techniczna sprzętu i oceniamy opłacalność naprawy laptopa. Jesteśmy na rynku od ponad 20 lat, dzięki doświadczeniu zbieranemu przez cały ten czas jesteśmy w stanie podjąć się najcięższych przypadków i naprawić uszkodzony sprzęt. Jako jeden z nielicznych serwisów komputerowych zajmujemy się naprawą płyt głównych, aby podnieść podnieść jakość świadczonych przez nas usługi i dać Państwu gwarancję że sprzęt będzie działał poprawnie wykorzystujemy nowatorskie techniki lutowania. Cały czas szkolimy się z zakresu naprawy laptopów, notebooków oraz innych tego typu sprzętów ponieważ wiemy jak szybko zmieniają się standardy techniczne.

POPULARNE USŁUGI:

Naprawa płyt głównych

Wymiana gniazd w płycie głównej

Wymiana uszkodzonych elementów

Naprawa kontrolerów KBC

Wymiana lub naprawa kart graficznych

Naprawa gniazd zasilania

Naprawa lub wymiana gniazda USB

Odzyskiwania danych z dysków

Naprawa dysków twardych

Wymiana matryc w laptopach

Odzyskiwania danych z dysków i pamięci

Naprawa laptopów i czyszczenie

Najczęstsze usterki w laptopach to: uszkodzenie matrycy, zalany laptop, uszkodzona taśma matrycy, zerwane lub zatarte zawiasy, przegrzewanie się laptopa, uszkodzenie obudowy, zepsute gniazdo zasilania,  uszkodzenie portu usb, niedziałający system operacyjny, padnięty dysk, utrata danych. Dlaczego warto do naprawy tych usterek wybrać akurat naszą firmę ? Posiadamy wymagane kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie.  Wszystkie naprawy wykonujemy kompleksowo, dzięki temu załatwisz wszystkie sprawy związane z laptopem w jednym miejscu. Wszystkie potrzebne części do wykonania serwisu laptopa znajdują się u nas w magazynie co znacznie skraca czas naprawy.  Na wszystkie wykonywane przez nas usługi dajemy gwarancję. Dodatkowo dużym atutem naszego serwisu laptopów jest dojazd do klienta i wycena naprawy na miejscu. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług gwarantujemy zadowolenie oraz pełną satysfakcje.