Serwis Komputerowy Wołomin - Proinfo SC

Naprawa laptopów Wołomin

Proinfo s.c to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem, która zajmuje się naprawą laptopów. Nasza firma  kompleksowo wykonuje naprawy laptopów, zajmujemy się usterkami mechanicznymi oraz systemowymi . Posiadamy u siebie w magazynie wszystkie potrzebne do tego części, dzięki czemu wszystkie usterki naprawiamy w ekspresowym tempie. Serwis laptopów Proinfo s.c oferuje Państwu usługi na najwyższym poziomie, cały czas rozwijając swoje umiejętności i doszkalając pracowników.

Nasz serwis komputerowy cieszy się nienaganną opinią wśród naszych klientów. Stawiamy na jakość wykonywania naszych usług oferując Państwu gwarancje po naprawie laptopa. Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z nami, oferujemy możliwość dojazdu i wyceny naprawy laptopa na miejscu.

Gwarancja

Na każdą naszą naprawę udzielamy Państwu gwarancję.

Szybka naprawa

Dzięki temu że posiadamy części do wszystkich modelów laptopów naprawa trwa bardzo krótko.

Dojazd do klienta

Uszkodzony sprzęt możemy odebrać lub wycenić na miejscu, po wycenie ustalamy opłacalność naprawy.

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO KONTAKTU

TELEFONICZNEGO LUB PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY NA STRONIE

Dodatkowe usługi

Oferujemy państwu naprawę laptopów wszystkich znanych marek takich jak: Samsung, Dell, Acer, HP, Asus, Lenovo, Thosiba, Sony Vaio, Apple, MSI, Razer, Microsoft jak i również tych mniej znanych. Jesteśmy w stanie naprawić każdy sprzęt oraz każdy rodzaj usterki, aby zaoszczędzić Państwa pieniądze i czas już na początku wykonujemy analizę techniczna sprzętu i oceniamy opłacalność naprawy laptopa. Jesteśmy na rynku od ponad 20 lat, dzięki doświadczeniu zbieranemu przez cały ten czas jesteśmy w stanie podjąć się najcięższych przypadków i naprawić uszkodzony sprzęt. Jako jeden z nielicznych serwisów komputerowych zajmujemy się naprawą płyt głównych, aby podnieść podnieść jakość świadczonych przez nas usługi i dać Państwu gwarancję że sprzęt będzie działał poprawnie wykorzystujemy nowatorskie techniki lutowania. Cały czas szkolimy się z zakresu naprawy laptopów, notebooków oraz innych tego typu sprzętów ponieważ wiemy jak szybko zmieniają się standardy techniczne.

POPULARNE USŁUGI:

Naprawa płyt głównych

Wymiana gniazd w płycie głównej

Wymiana uszkodzonych elementów

Naprawa kontrolerów KBC

Wymiana lub naprawa kart graficznych

Naprawa gniazd zasilania

Naprawa lub wymiana gniazda USB

Odzyskiwania danych z dysków

Naprawa dysków twardych

Wymiana matryc w laptopach

Odzyskiwania danych z dysków i pamięci

Naprawa laptopów i czyszczenie

Najczęstsze usterki w laptopach to: uszkodzenie matrycy, zalany laptop, uszkodzona taśma matrycy, zerwane lub zatarte zawiasy, przegrzewanie się laptopa, uszkodzenie obudowy, zepsute gniazdo zasilania,  uszkodzenie portu usb, niedziałający system operacyjny, padnięty dysk, utrata danych. Dlaczego warto do naprawy tych usterek wybrać akurat naszą firmę ? Posiadamy wymagane kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie.  Wszystkie naprawy wykonujemy kompleksowo, dzięki temu załatwisz wszystkie sprawy związane z laptopem w jednym miejscu. Wszystkie potrzebne części do wykonania serwisu laptopa znajdują się u nas w magazynie co znacznie skraca czas naprawy.  Na wszystkie wykonywane przez nas usługi dajemy gwarancję. Dodatkowo dużym atutem naszego serwisu laptopów jest dojazd do klienta i wycena naprawy na miejscu. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług gwarantujemy zadowolenie oraz pełną satysfakcje.

Serwis laptopów to nasza specjalność!

Może zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać właśnie naszą ofertę? Odpowiadamy: to nasz fach już od dwudziestu lat. Dysponujemy zarówno ogromnym doświadczeniem w naprawie laptopów, jak również wszelkimi niezbędnymi narzędziami. Posiadamy na stanie części wymienne do urządzeń wiodących marek, jak Dell, Samsung, Acer, Asus, HP, Sony i wielu innych. Powierzając nam urządzenie do naprawy, możesz mieć pewność dobrze wykonanej usługi. Udzielamy na to gwarancji, a samą naprawą zajmujemy się niezwłocznie, dzięki czemu nasi klienci szybko odzyskują swoje urządzenia.

Awaria komputera może zaskoczyć każdego. Bez względu na to, czy na laptopie wyłącznie korzystasz z sieci, czy może raczej grasz w gry lub projektujesz, sprzęt ten z pewnością jest Ci potrzebny. By nie czekać tygodniami na naprawę, omijaj niesprawdzone punkty serwisowe o krótkim stażu działalności. Serwis laptopów Wołomin prowadzony przez firmę Proinfo s.c. działa na rynku od dawna, a naprawą laptopów zajmuje się każdego dnia, dzięki czemu oferuje przystępne ceny i szybką realizację usług. By się o tym przekonać, odwiedź nasz punkt stacjonarny albo zadzwoń pod numer: 22 776 33 66.

Jakie usługi oferuje nasz serwis komputerowy Wołomin?

Uszkodzone gniazdo ładowania w laptopie, konieczność wymiany dysku albo popsuty port USB to jedne z wielu usterek, jakimi zajmują się serwisanci z naszej firmy. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży owocuje w pełni kompleksowym zakresem usług. Nasza oferta obejmuje naprawę większości możliwych usterek i awarii, a jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek innej pomocy związanej z Twym laptopem, skontaktuj się z nami. Możemy naprawić lub wymienić matrycę w laptopie, zająć się zepsutymi zawiasami w obudowie albo zbadać i wyeliminować przyczyny przegrzewania się urządzenia. Do naszych specjalności należą również takie prace, jak naprawa systemu i oprogramowania, odzyskiwanie utraconych danych lub reperowanie urządzeń po zalaniu – jak widzisz, oferta jest szeroka i kompleksowa. Jeśli więc masz jakikolwiek problem techniczny lub systemowy ze swoim laptopem, wybierz nasze pogotowie komputerowe Wołomin.