Serwis Komputerowy Wołomin - Proinfo SC

Naprawa Komputerów Wołomin

Uszkodzone gniazdo USB, utracone dane na skutek awarii dysku albo problem z działaniem karty graficznej – to sytuacje, które mogą przydarzyć się każdemu i wymagają pilnej interwencji. Jeśli Twój laptop lub komputer zaczyna szwankować, nie zwlekaj – odwiedź nasz serwis komputerowy Wołomin. Zdiagnozujemy przyczynę występujących problemów i zajmiemy się naprawą Twojego urządzenia w przystępnym terminie. Działamy w tej branży już od wielu lat – nasze doświadczenie przekłada się na umiejętność sprostania każdemu wyzwaniu. Ponieważ naprawa komputerów to nasza codzienność, posiadamy w serwisie części do urządzeń wiodących marek, co zdecydowanie przyspiesza wszelkie prace serwisowe.

Serwis komputerowy Wołomin Proinfo s.c. to miejsce, które warto odwiedzić, by zlecić naprawę lub przegląd komputera stacjonarnego, laptopa lub kasy fiskalnej. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak również firmy i przedsiębiorstwa. Na wszelkie wykonane prace udzielamy gwarancji, a naprawy wykonujemy w możliwie krótkim terminie. Nasza oferta jest kompleksowa i dopasowana do bieżących potrzeb klientów.

Gwarancja

Na każdą naszą naprawę udzielamy Państwu gwarancję.

Szybka naprawa

Dzięki temu że posiadamy części do wszystkich modelów laptopów naprawa trwa bardzo krótko.

Dojazd do klienta

Uszkodzony sprzęt możemy odebrać lub wycenić na miejscu, po wycenie ustalamy opłacalność naprawy.

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO KONTAKTU

TELEFONICZNEGO LUB PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY NA STRONIE

Serwis laptopów Wołomin

Naszą specjalnością jest zarówno naprawa komputerów stacjonarnych, jak również laptopów – w tym wykonywanie skomplikowanych napraw płyt głównych, kart graficznych i innych podzespołów. Zajmujemy się również odzyskiwaniem danych i wszelkimi pracami serwisowymi i informatycznymi. By zaoszczędzić czas i środki naszych klientów, już na wstępie dokonujemy analizy stanu technicznego urządzenia i szacujemy opłacalność jego naprawy. Nasze dwudziestoletnie doświadczenie i wyspecjalizowana ekipa są gwarancją rzetelnej obsługi. Jako jeden z nielicznych serwisów w Wołominie podejmujemy się tak zaawansowanych prac, jak naprawa płyty głównej. Stosujemy najnowsze techniki lutowania, nowoczesne narzędzia oraz oprogramowanie, dzięki czemu nasi klienci mogą być spokojni o swe urządzenia.

POPULARNE USŁUGI:

Naprawa płyt głównych

Wymiana gniazd w płycie głównej

Wymiana uszkodzonych elementów

Naprawa gniazd zasilania

Naprawa lub wymiana gniazda USB

Odzyskiwania danych z dysków

Naprawa dysków twardych

Odzyskiwania danych z dysków i pamięci

Jeśli na powyższej liście nie znalazła się usterka, która dotyczy Twojego komputera lub laptopa, nic straconego. To tylko wybór najczęściej wykonywanych usług dla naszych klientów. Podejmujemy się wszelkich prac serwisowych i informatycznych. Skontaktuj się z nami, by omówić problem z Twymi urządzeniami. W razie potrzeby, odbierzemy sprzęt spod wskazanego adresu lub przyjmiemy go bezpośrednio w naszym serwisie. Na wszystkie działania udzielimy stosownej gwarancji, a naprawa zostanie przez nas wykonana w najszybszym możliwym terminie.

Informatyk Wołomin do usług

Jeśli problem z komputerem lub laptopem nie ma podłoża typowo sprzętowego, ale awarii uległo oprogramowanie lub system, możesz liczyć na naszą pomoc. Zajmujemy się nie tylko serwisowaniem i naprawą urządzeń, ale także działaniami takimi, jak instalowanie systemu i oprogramowania, konfigurowanie oprogramowania, naprawy i aktualizacje BIOS, systemu i programów. Zajmujemy się także odzyskiwaniem danych i wieloma innymi działaniami. Skontaktuj się z nami, by uzyskać więcej szczegółów.