Tanie kasy fiskalne

Zakup kasy fiskalnej nie musi być dużym obciążeniem finansowym dla Twojej firmy. Na rynku nie brak urządzeń, których zakup sfinansujesz bez większych wyrzeczeń. Specjalnością firmy Proinfo s.c. są tanie kasy fiskalne od wiodących producentów. Nie rezygnuj z jakości, trwałości i funkcjonalności urządzenia – w naszej ofercie znajdziesz wysokiej klasy kasy fiskalne w rozsądnych cenach.

Gwarancja

Na każdą naszą naprawę udzielamy Państwu gwarancję.

Szybka naprawa

Dzięki temu że posiadamy części do wszystkich modelów laptopów naprawa trwa bardzo krótko.

Dojazd do klienta

Uszkodzony sprzęt możemy odebrać lub wycenić na miejscu, po wycenie ustalamy opłacalność naprawy.

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO KONTAKTU

TELEFONICZNEGO LUB PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY NA STRONIE

Kasy fiskalne i kasy online w dobrych cenach

Twoja firma jest zobowiązana do zakupu kasy fiskalnej online, a może te przepisy jej nie dotyczą? Bez względu na to, jaki rodzaj urządzenia chcesz zakupić, znajdziesz je w naszym asortymencie i to w dobrej cenie. Nasza firma Proinfo s.c. od lat specjalizuje się w sprzedaży i serwisowaniu kas fiskalnych. Posiadamy bardzo szeroki asortyment tych urządzeń. Znajdziesz w nim:

Tradycyjne kasy fiskalne w różnych rozmiarach i o zróżnicowanej funkcjonalności

Kasy fiskalne online

Drukarki fiskalne

Terminale płatnicze

To jeszcze nie koniec naszej oferty. Swym klientom proponujemy również opcję wdrożenia i fiskalizacji zakupionego urządzenia, a w razie potrzeby możemy przeszkolić pracowników Twojej firmy w obsłudze zakupionej kasy fiskalnej.

Serwis kas fiskalnych Warszawa, Wołomin i okolice

Firma Proinfo s.c. specjalizuje się nie tylko w sprzedaży kas fiskalnych, ale również w ich serwisowaniu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, dysponujemy odpowiednimi częściami wymiennymi, narzędziami oraz uprawnieniami. Nawet tania kasa fiskalna nie musi jednak sprawiać problemów podczas użytkowania – jeśli sięgniesz po urządzenie znanej marki, zminimalizujesz ryzyko ewentualnych awarii.

Serwis kas fiskalnych Proinfo s.c. działa w dwóch lokalizacjach: w Warszawie oraz w Wołominie, ale oczywiście odbieramy do naprawy także urządzenia od firm z okolic tych miejscowości. Jeśli zakupisz kasę fiskalną z naszego asortymentu, możesz liczyć na długofalową i kompleksową obsługę. Gdyby w przyszłości przydarzyła się jakaś awaria tego urządzenia, zajmiemy się tym w ramach usług serwisowych.

Tanie kasy fiskalne główne i rezerwowe

Jeśli jest się zobowiązanym do rejestrowania sprzedaży towarów i usług przy pomocy kasy fiskalnej, w przypadku awarii takiego urządzenia, pojawiają się komplikacje. Gdy firma jest niewielka i posiada tylko jedną kasę, powinna zaprzestać sprzedaży. By uniknąć tego rodzaju przestojów w działalności, warto wybierać urządzenia wiodących marek – na przykład niedrogie kasy fiskalne Posnet lub Novitus. Można również wziąć pod uwagę posiadanie kasy rezerwowej – w tym wypadku można sięgnąć po jeden z najtańszych modeli, gdyż będzie on pełnił wyłącznie rolę urządzenia rezerwowego. Tak tanie kasy fiskalne można oczywiście znaleźć w naszym asortymencie.