• proinfosc@proinfosc.com.pl
  • 22 776 33 66

Sprzedaż

sprzętu komputerowego

serwis komputerowy

SPRZEDAŻ

Od początku działalności Firmy prowadzimy sprzedaż komputerów stacjonarnych, laptopów, urządzeń peryferyjnych oraz sprzęty RTV. Nasza oferta obejmuje także sprzęt z zakresu telekomunikacji, a w szczególności małe centrale telefoniczne oraz telefony. Jesteśmy autoryzowanym partnerem TB Print – producenta alternatywnych materiałów eksploatacyjnych, w związku z czym posiadamy większość zamienników do drukarek laserowych oraz atramentowych. Doskonała jakość oraz przystępna cena produktów TB Print  sprawią, że wydruki będą tanie i wyjątkowo wyraźne.

Gwarancja

Na każdy zakupiony u nas sprzęt

 

Profesjonalizm

Fachowe doradztwo na miejscu

 

Skupujemy

Stary sprzęt od klienta

 

Sklep i serwis

Wszystko w jednym miejscu

U nas

kupisz

sprzedaż

KOMPUTERY PC

Możesz zamówić u nas gotowy zestaw lub razem z Nami skonfigurować swój nowy komputer, który będzie chodzić dobrze przez długie lata

LAPTOPY

Zarówno nowe jak i używane. Posiadamy asortyment dla szerokiej grupy odbiorców: od użytkowników domowych do high userów

OPROGRAMOWANIE

Pakiety biurowe, programy antywirusowe, systemy operacyjne oraz wiele innych pozycji w tym także oprogramowanie do kas fiskalnych

DRUKARKI, TUSZE, TONERY

I wszystko co związane z dobrym i tanim drukiem. Posiadamy w Naszej ofercie szeroki wybór - wysokiej jakości zamienników dla najpopularniejszych urządzeń drukujących.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij