Serwis kas fiskalnych

Nawet najstaranniej dobrana i odpowiednio użytkowana kasa fiskalna może ulec awarii lub wymagać wykonania przeglądu serwisowego. Urządzenia fiskalne warto więc kupować w firmach, które oferują również usługi serwisowe. W naszej ofercie znajdziesz zarówno kasy fiskalne, jak i opcję ich serwisowania. Firma Proinfo s.c. zajmuje się sprzedażą i serwisowaniem kas fiskalnych, a w tym również kas online, już od lat. W swym asortymencie posiadamy wyłącznie urządzenia wiodących producentów, które wyróżniają się niską awaryjnością i bezproblemowym działaniem.

Gwarancja

Na każdą naszą naprawę udzielamy Państwu gwarancję.

Szybka naprawa

Dzięki temu że posiadamy części do wszystkich modelów laptopów naprawa trwa bardzo krótko.

Dojazd do klienta

Uszkodzony sprzęt możemy odebrać lub wycenić na miejscu, po wycenie ustalamy opłacalność naprawy.

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO KONTAKTU

TELEFONICZNEGO LUB PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY NA STRONIE

Profesjonalny serwis kas fiskalnych Proinfo s.c.

Posiadasz kasę fiskalną tradycyjną lub online, która uległa awarii? Nie zwlekaj – zwróć się do naszego serwisu, a uzyskasz fachową pomoc i wsparcie. Zajmujemy się serwisowaniem wszystkich kas fiskalnych, jakie mamy lub mieliśmy w przeszłości w swym asortymencie – bez względu na to, czy użytkujesz tanią i kompaktową kasę mobilną, czy duże urządzenie systemowe, możesz liczyć na naszą pomoc w jego naprawie.

Serwisowanie kas fiskalnych to nie tylko naprawa występujących awarii, ale też przegląd techniczny i ewentualne wsparcie w postaci szkoleń – być może problem z Twą kasą fiskalną to nie kwestia awarii, ale błędnego użytkowania. Jeśli masz jakikolwiek kłopot tego rodzaju, skontaktuj się z naszą firmą.

Programowanie, fiskalizacja i szkolenia z obsługi kas fiskalnych

Serwis kas fiskalnych Proinfo s.c. zajmuje się nie tylko naprawą urządzeń fiskalnych, ale również ich sprzedażą oraz usługami dodatkowymi. Wykonujemy programowanie kas fiskalnych, fiskalizację, a także przeszkalamy naszych klientów i ich pracowników z obsługi konkretnych urządzeń, jakie od nas zakupili.

Jeśli masz jakikolwiek kłopot z zakupioną kasą fiskalną, możesz liczyć na naszą pomoc w tym zakresie. Doradzimy Ci również, jaką kasę fiskalną wybrać dla Twojego biznesu, by ograniczyć potencjalne kłopoty z jej obsługą i nie przepłacać za zbędną funkcjonalność.

Serwis i sprzedaż kas fiskalnych oraz terminali płatniczych

Trudno wyobrazić sobie działalność punktów handlowych i usługowych nie tylko bez wygody, jaką zapewniają kasy fiskalne i drukarki fiskalne, ale również bez możliwości zapłaty bezgotówkowej. Terminale płatnicze sprawdzają się praktycznie w każdym biznesie, zwiększają wygodę transakcji, jak również jej bezpieczeństwo. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko kasy fiskalne i drukarki fiskalne, ale też terminale płatnicze – dzięki temu wyposażysz swój biznes we wszystkie podstawowe urządzenia transakcyjne, jakich potrzebujesz.