Kasy fiskalne Warszawa Targówek

Sprawna i funkcjonalna kasa fiskalna przydaje się niemal w każdym punkcie handlowym i w wielu punktach usługowych. Zakup takiego urządzenia to inwestycja na lata, dlatego też warto dobrze ją przemyśleć. Firma Proinfo s.c. specjalizuje się w sprzedaży oraz serwisowaniu urządzeń fiskalnych. W naszej ofercie można znaleźć kasy fiskalne wiodących producentów, jak Posnet, Novitus i innych firm, a także terminale płatnicze, wagi kalkulacyjne i wiele innych rozwiązań dla klientów biznesowych.

Kasy fiskalne online i tradycyjne

Wybór kasy fiskalnej nie należy do łatwych zadań. Pod uwagę trzeba wziąć zarówno przepisy prawne, jak również własne preferencje oraz specyfikę prowadzonej działalności. W niektórych branżach istnieje ustawowy obowiązek posiadania kasy fiskalnej online, w innych jest zdecydowanie większa dowolność, jeśli chodzi o wybór kasy fiskalnej. Nasza oferta obejmuje bardzo szeroką gamę urządzeń fiskalnych, a w szczególności:

Kasy fiskalne mobilne – idealne dla handlu obwoźnego i dla niektórych usługodawców.
Kasy fiskalne online – dedykowane zarówno branżom zobowiązanym do posiadania tych urządzeń, jak i wielu innym firmom.
Kasy fiskalne średniej wielkości – najbardziej uniwersalne urządzenia, które sprawdzą się niemal w każdej firmie.
Kasy fiskalne systemowe, terminale płatnicze i wiele innych urządzeń.

Nasz asortyment jest szeroki i kompleksowy. Służymy pomocą w doborze urządzeń o optymalnych parametrach dla każdego biznesu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, ale też w programowaniu, fiskalizacji i serwisowaniu kas fiskalnych.

Awaria kasy fiskalnej? Odwiedź nasz serwis kas fiskalnych w Warszawie

Nawet najlepsze urządzenia od wiodących producentów nie są całkowicie bezawaryjne. Kasy fiskalne mogą wymagać przeglądu technicznego lub innego rodzaju ingerencji serwisanta. Nasi klienci mogą liczyć na naszą obsługę również w kwestiach serwisowych – wystarczy odwiedzić nasz serwis kas fiskalnych w Warszawie, by niezwłocznie uzyskać pomoc w przywróceniu urządzenia do pełnej sprawności.

Awaria kasy fiskalnej w małej firmie, która nie rejestruje wielu transakcji każdego dnia, nie jest tak dużym kłopotem jak podobna sytuacja w większym punkcie handlowym lub usługowym. By nie dopuścić do przestojów w działalności na wypadek awarii kasy fiskalnej, warto wziąć pod uwagę zakup kasy rezerwowej – w naszej ofercie można znaleźć wiele niedrogich urządzeń, które doskonale sprawdzą się właśnie w tej roli.

Kasy fiskalne wiodących producentów

Chcąc kupić kasę fiskalną, zdecydowanie warto sięgnąć po urządzenie znanej i cenionej marki. To nie tylko kwestia renomy, ale też jakości wykonania, funkcjonalności i niskiej awaryjności urządzenia. Nie bez powodu w tej branży najlepiej radzą sobie określone marki. Mamy w swojej ofercie kasy wyłącznie od sprawdzonych producentów, jak Posnet i Novitus. Są to sprzęty bardzo dobrze oceniane przez użytkowników i chętnie wybierane. Nasz punkt sprzedażowy Kasy fiskalne Warszawa Targówek jest doskonale zaopatrzony.

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO KONTAKTU

TELEFONICZNEGO LUB PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY NA STRONIE