Kasa fiskalna online

W niektórych branżach istnieje obowiązek rejestrowania transakcji na kasach fiskalnych online. Inni przedsiębiorcy mają możliwość wyboru pomiędzy kasą tradycyjną i online. Bez względu na to, czy Twoja firma jest zobligowana do posiadania kasy fiskalnej online, czy też takie urządzenie wybrano dobrowolnie, odpowiedni model znajdziesz w naszym asortymencie. Firma Proinfo s.c. specjalizuje się już od lat w sprzedaży i serwisowaniu kas fiskalnych, a w tym również kas fiskalnych online.

Gwarancja

Na każdą naszą naprawę udzielamy Państwu gwarancję.

Szybka naprawa

Dzięki temu że posiadamy części do wszystkich modelów laptopów naprawa trwa bardzo krótko.

Dojazd do klienta

Uszkodzony sprzęt możemy odebrać lub wycenić na miejscu, po wycenie ustalamy opłacalność naprawy.

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO KONTAKTU

TELEFONICZNEGO LUB PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY NA STRONIE

Poręczne i funkcjonalne kasy fiskalne online

Jedną z najważniejszych zalet kasy fiskalnej online jest jej nowoczesność, a więc i szeroka funkcjonalność oraz intuicyjna obsługa. Urządzenia te z pozoru niewiele różnią się od klasycznych kas fiskalnych, ale w praktyce działają w trybie online – przesyłają na bieżąco dane do CRK, mogą wykorzystywać sieć LAN, Wi-Fi lub GSM. W naszym asortymencie można znaleźć:

Tanie kasy fiskalne online – najczęściej są to modele kompaktowe, które doskonale sprawdzają się w mniejszych punktach handlowych i usługowych

Kasy online mobilne – idealne do zastosowania w handlu obwoźnym

Kasy fiskalne online o maksymalnej funkcjonalności – dla najbardziej wymagających klientów

W naszej ofercie dostępne są nie tylko kasy online, ale też zwykłe kasy fiskalne, drukarki online oraz terminale płatnicze. Nasi klienci mogą liczyć na fachową pomoc w wyborze optymalnych urządzeń fiskalnych dla swego biznesu, jak również na dostęp do profesjonalnego serwisu, szkoleń i do wielu innych udogodnień.

Kasy fiskalne online – sprzedaż i serwis

Chcąc kupić kasę fiskalną, a w szczególności urządzenie działające w trybie online, zdecydowanie warto dokonać zakupu w sprawdzonym punkcie handlowym i postawić na urządzenie jednego z wiodących producentów. Nasza oferta obejmuje wyłącznie sprawdzone i godne polecenia urządzenia fiskalne od takich marek, jak Novitus, Posnet i innych firm. Są to kasy fiskalne online doceniane przez użytkowników i cieszące się bardzo dobrą renomą.

Nasza firma nie zajmuje się wyłącznie sprzedażą kas fiskalnych, ale też całą procedurą ich wdrażania. Możesz liczyć na nasze wsparcie przy dopełnianiu formalności urzędowych, a także na opcjonalne szkolenia dla Twoich pracowników. W razie konieczności, możesz zlecić nam przegląd lub naprawę urządzenia fiskalnego. Działamy sprawnie, profesjonalnie i niezawodnie, dzięki czemu firmy naszych klientów nie muszą cierpieć z powodu przedłużających się awarii sprzętu fiskalnego.

Kasa fiskalna online dla każdej firmy

Prowadzisz handel obwoźny, zajmujesz się mechaniką samochodową, a może jesteś lekarzem pracującym we własnym gabinecie? Bez względu na to, jaka jest specyfika działalności Twojej firmy, możesz liczyć na naszą pomoc w doborze optymalnej kasy fiskalnej online lub zwykłej, o ile dla Twojej branży jest to prawnie dopuszczalna opcja.

W swym asortymencie posiadamy bardzo szeroki wybór urządzeń dla każdej z branż, która jest zobowiązana do stosowania kasy online, a także wiele urządzeń o uniwersalnych parametrach. Kasy fiskalne online nie muszą być przesadnie kosztowne i trudne w obsłudze. Oferujemy zarówno tańsze, jak i droższe urządzenia tego typu, a większość z nich jest bardzo łatwa w obsłudze.