WSPÓLPRACA Z NAMI

  Nasza kadra zapewnia opieke nad zapleczem informatycznym. Oferta skierowana jest do firm i instytucji którym zależy na tym aby zapewnić bezpieczeństwo systemów informatycznych poprzez outsourcing wysoko klasyfikowanej kadry ds. it. Stała umowa serwisowa umożliwia korzystanie z naszych usług na preferencyjnych warunkach Każda stała umowa serwisowa jest negocjowana indywidualnie i dostosowana do potrzeb Klienta.

  Jeśli nie chcecie Państwo podpisywać stałej umowy serwisowej, możecie korzystać z pomocy doraźnej w przypadku problemów ze sprzętem komputerowym w Państwa Firmie. Wystarczy zgłosić problem telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej i poczekać na przyjazd serwisanta. Opłata za usługę naliczana jest zgodnie ze standardowym cennikiem usług, bez konieczności podpisywania umowy o świadczenie usług informatycznych z naszą firmą. Opłata pobierana jest zawsze po wykonaniu usługi (na podstawie wystawionej faktury VAT). Doraźną opiekę komputerową polecamy firmom, które nie wymagają stałego nadzoru informatycznego lub o stosunkowo małym zapleczu informatycznym.

  OBSŁUGA INFORMATYCZNA FIRM

  Od 1998 roku nasza Firma Proinfo s.c. zapewnia Państwu najwyższej jakości kompleksowe usługi teleinformatyczne. Gwarantujemy wysokiej jakości sprzęt komputerowy, oraz fachową pomoc wykwalifikowanych informatyków, którzy z pasją oddają się swojej pracy szukając najlepszych rozwiązań dla każdego klienta!

  • Zapewniamy serwis komputerowy i administrację systemami informatycznymi.
  • Dbamy o indywidualne potrzeby klientów, co pozwala na optymalnie najlepszy dobór sprzętu i oprogramowania.
  • Posiadamy kadrę wykwalifikowanych specjalistów w rożnych dziedzin IT
  • zapewniamy wysokiej jakości standardy naszych usług

  Oferujemy także wdrażanie sieci lokalnych takich jak: infrastruktura, okablowanie strukturalne, serwery, systemy, administracja oraz modernizację i rozwój sieci już istniejących.

  Masz pytania ?

  Skontaktuj się z Nami już teraz!

  Z miłą chęcią udzielimy Państwu więcej informacji o naszych usługach kontakt telefoniczny;

  22 776 33 66

  NADZÓR

  nad sprawnym, bezawaryjnym i wydajnym funkcjonowaniem systemu komputerowego oraz sieci komputerowej

  USUWANIE

  bieżących problemów i awarii komputerów, sieci komputerowej, oraz urządzeń peryferyjnych i optymalizację pracy komputerów

  INSTALACJE

  konfigurację, aktualizacje oprogramowania i podzespołów a także administrowanie systemem, bazami danych, zainstalowanym oprogramowaniem

  ZAPEWNIAMY

  obsługa informatyczna

  REGULARNE

  wykonywanie kopii bezpieczeństwa danych

  PLANOWANIE

  planowanie wydatków związanych z zakupami nowych urządzeń i oprogramowania

  WSPARCIE

  techniczne w zakresie użytkowania sprzętu komputerowego, oprogramowania i aplikacji biurowych

  MASZ JAKIEŚ PYTANIA ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, CHĘTNIE DORADZIMY  22 776 33 66